Membres que formen la plantilla de CompsaOnline

Foto1

15

Josep Juan Ricart Bellmunt

Estudis: Enginyer Tècnic en Sistemes UDL(2000)
Especialitat: Disseny i administració de sistemes
Població: Térmens
Email: jjrb@compsaonline.com

18

Xavier Solà Mirada

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software i Tècnic en hardware
Població: Balaguer
Email: xsolete@compsaonline.com

9Jordi Solà Mirada

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software i Tècnic en hardware
Població: Balaguer
Email: jordi@compsaonline.com

6

Xavier Carrera Toro

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UPC (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software
Població: Balaguer
Email: xavierc@compsaonline.com

17

Xavier Rubió Balaguer

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software
Població: Vallfogona de Balaguer
Email: rubio@compsaonline.com

7

Ignasi Rubies Prat

Estudis: Tècnic superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer
Email: ignasi@compsaonline.com

rosa-nova

Rosa Gallego Andreu

Estudis: Tècnic Superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer
Email: rosa@compsaonline.com

8

Jordi Quilez Pamies

Estudis: Tècnic Superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer
Email: jordiq@compsaonline.com

14

Héctor Alarcón Ramos

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Balaguer
Email: hector@compsaonline.com

16

Ruben Serrano Sánchez

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Balaguer
Email: ruben@compsaonline.com

19

Xavier Rafel Caelles

Estudis: Tècnic en explotació de sistemes informàtics
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Camarasa
Email: xaviercaelles@compsaonline.com

4

Jordi Blanco Vela

Estudis: Tècnic superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer
Email: jblanco@compsaonline.com

3

Anton Mª Urrea Cama 

Estudis: Grau en Enginyeria Informàtica UDL (2015)
Especialitat: Programació
Població: Cervera
Email: anton@compsaonline.com

oriol-nova

Oriol Martín Marès

Estudis: Tècnic en sistemes microinformàtics i xarxes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Castelló de Farfanya
Email: oriol@compsaonline.com

Jordi Sorribes Burgués

Estudis: Tècnic superior de Sistemes i Tècnic superior de Software
Especialitat: Tècnic de sistemes i software
Població: Balaguer
Email: jordisorribes@compsaonline.com

Anna Vidal Llanos

Estudis: Disseny Gràfic, i estudiant de Grau en Comunicació.
Especialitat: Disseny i disseny web
Població: Lleida
Email: disseny@compsaonline.com

5

Carles Blanch 

Estudis: Enginyer informàtic
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer
Email: blanch@compsaonline.com

10

Mohamed Aziz Abdellaoui

Estudis: Grau en Enginyeria Informàtica UDL (2015)
Especialitat: Programació Web
Població: Cervera
Email: aziz@compsaonline.com

Claret

Anna Claret 

Estudis: Enginyer tècnic en informàtica de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Lleida
Email: aclaret@compsaonline.com

Evodi Cortasa Martinez

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware i impresores
Població: Balaguer
Email: evodi@compsaonline.com

Jordi-nova

Jordi Segarra Saavedra

Estudis:  Llicenciat en Administracio i direccio empreses, i Ciencies Empresarials i Master en Fiscalitat.
Especialitat: Direcció Financera
Població: Balaguer
Email: comptable@compsaonline.com

Joan Güell Amorós

Estudis: Grau Superior en Aplicacions Multiplataforma
Especialitat: Aplicacions multiplataforma
Població: Balaguer
Email: joanguellamoros@gmail.com

marcel

Marcel Fransi Bosch

Estudis: Enginyer Tècnic en Gestió UDL(2006)
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer
Email: marcel@compsaonline.com

aitor

Aitor Llobet

Estudis: Tècnic en sistemes microinformàtics i xarxes
Especialitat: Tècnic en hardware
Població: Castellserà.
Email: aitor@compsaonline.com

Joan Marc Lucas Clua

Estudis: Grau Superior en desenvolupament d’Aplicacions Web
Especialitat: Tècnic en Aplicacions Web
Població: Balaguer
Email: joanmarclucas@compsaonline.com