Equip Cloud i d’internet

Jordi Solà Mirada

jordi@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software i Tècnic en hardware
Població: Balaguer

Jordi Quilez Pamies

jordiq@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer

Jordi Blanco Vela

jblanco@compsaonline.com

Estudis: Tècnic superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer

Mohamed Aziz Abdellaoui

aziz@compsaonline.com

Estudis: Grau en Enginyeria Informàtica UDL (2015)
Especialitat: Programació Web
Població: Cervera

Yassine Rajjaf

yassin@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior d’Informàtica
Especialitat: Programador
Població: Ponts

Angel Luis Marino

angel@compsaonline.com

Estudis: Grado Superior en Desarrollo de Aplicaciones
Especialitat: Sysadmin Linux, Opmización Web & Server, Desarrollador de Aplicaciones Web, SEO – SEM y Técnico microinformático.
Població: Lleida

Dídac Macià Pedrol

didac@compsaonline.com

Estudis: CFGS en edificació i obra civil, CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma, CFGS Desenvolupament d’aplicacions Web
Especialitat: Programació Web
Població: Balaguer

Gerard Monsó Salmons

gerard@compsaonline.com

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions web, CFGM Sistemes microinformàtics i xàrxes
Especialitat: Programació Web
Població: Àger

Albert Pérez Datsira

albertperez@compsaonline.com

Estudis: Enginyer
Especialitat: Programació Web
Població: Balaguer

Lídia Lorente

 

Estudis: Grau en Disseny
Especialitat: Disseny i disseny web
Població: Balaguer

Núria Ribes

 

Estudis: Grau en Disseny de moda
Especialitat: Disseny i disseny web
Població: Tàrrega

Equip Desenvolupament d’Aplicacions Multiplataforma

Xavier Carrera Toro

xavierc@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UPC (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software
Població: Balaguer

Xavier Rubió Balaguer

rubio@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software
Població: Vallfogona de Balaguer

Joan Güell Amorós

joan@compsaonline.com

Estudis: Grau Superior en Aplicacions Multiplataforma
Especialitat: Aplicacions multiplataforma
Població: Balaguer

Alejandro Jimenez

alex@compsaonline.com

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Especialitat: .NET Developer
Població: Balaguer

Joel Lorenzo Fresneda

joel@compsaonline.com

Estudis: Grau Superior en Aplicacions Web
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Alfarràs

Anton Mª Urrea Cama

anton@compsaonline.com

Estudis: Grau en Enginyeria Informàtica UDL (2015)
Especialitat: Programació
Població: Cervera

Jordi Segarra Saavedra

comptable@compsaonline.com

Estudis: Llicenciat en Administracio i direccio empreses, i Ciencies Empresarials i Master en Fiscalitat.
Especialitat: Direcció Financera
Població: Balaguer

Sergi Vergé

 

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Especialitat: Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Població: Térmens

Equip Help Desk i suport

Ignasi Rubies Prat

ignasi@compsaonline.com

Estudis: Tècnic superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer

Mónica García

monica@compsaonline.com

Estudis: Enginyer tècnic en informàtica de gestió
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer

Eloi Roca Plana

eloi@compsaonline.com

Estudis: CFGS Grau Superior Desenvolupament D’aplicacions Web i CFGS Grau Superior Administració de Sistemes Informàtics i Xarxes
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Les Borges Blanques

Equip Sistemes i botigues

Josep Juan Ricart Bellmunt

jjrb@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Tècnic en Sistemes UDL (2000)
Especialitat: Disseny i administració de sistemes
Població: Térmens

Xavier Solà Mirada

xsolete@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software i Tècnic en hardware
Població: Balaguer

Jordi Martin Fortuny

jordimartin@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior en desenvolupament d’aplicacions Informàtiques
Especialitat: Tècnic de Sistemes
Població: Balaguer

Evodi Cortasa Martinez

evodi@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware i impresores
Població: Balaguer

Anna Claret

aclaret@compsaonline.com

Estudis: Enginyer tècnic en informàtica de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Lleida

Héctor Alarcón Ramos

hector@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Balaguer

Josep Antoni Serres

josepanton@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior en Administració de Sistemes Informàtics
Especialitat: Tècnic de Sistemes
Població: Mollerussa

Edid Vargas Hurtado

edid@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en Auxiliar Administratiu
Especialitat: Técnic en Hardware
Població: Balaguer

Xavier Rafel Caelles

xaviercaelles@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en explotació de sistemes informàtics
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Camarasa