Equip Cloud i d’internet


Jordi Solà Mirada

Jordi Solà Mirada

jordi@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software i Tècnic en hardware
Població: Balaguer


Jordi Quilez Pamies

Jordi Quilez Pamies

jordiq@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer


Jordi Blanco Vela

Jordi Blanco Vela

jblanco@compsaonline.com

Estudis: Tècnic superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer


Mohamed Aziz Abdellaoui

Mohamed Aziz Abdellaoui

aziz@compsaonline.com

Estudis: Grau en Enginyeria Informàtica UDL (2015)
Especialitat: Programació Web
Població: Cervera


Carles Blanch

Carles Blanch

blanch@compsaonline.com

Estudis: Enginyer informàtic
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer


Joan Marc Lucas Clua

Joan Marc Lucas Clua

joanmarclucas@compsaonline.com

Estudis: Grau Superior en desenvolupament d’Aplicacions Web
Especialitat: Tècnic en Aplicacions Web
Població: Balaguer


Marcel Fransi Bosch

Marcel Fransi Bosch

marcel@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Tècnic en Gestió UDL(2006)
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer


Natalia Vázquez

Natalia Vázquez

natalia@compsaonline.com

Estudis: Grau en Comunicació i Periodisme Audiovisuals
Especialitat: Disseny i disseny web
Població: Lleida


Yassine Rajjaf

Yassine Rajjaf

yassin@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior d’Informàtica
Especialitat: Programador
Població: Ponts


Angel Luis Marino

Angel Luis Marino

angel@compsaonline.com

Estudis: Grado Superior en Desarrollo de Aplicaciones
Especialitat: Sysadmin Linux, Opmización Web & Server, Desarrollador de Aplicaciones Web, SEO – SEM y Técnico microinformático.
Població: Lleida


Dídac Macià Pedrol

Dídac Macià Pedrol

didac@compsaonline.com

Estudis: CFGS en edificació i obra civil, CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma, CFGS Desenvolupament d’aplicacions Web
Especialitat: Programació Web
Població: Balaguer


Gerard Monsó Salmons

Gerard Monsó Salmons

gerard@compsaonline.com

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions web, CFGM Sistemes microinformàtics i xàrxes
Especialitat: Programació Web
Població: Àger


Albert Pérez Datsira

Albert Pérez Datsira

albertperez@compsaonline.com

Estudis: Enginyer
Especialitat: Programació Web
Població: Balaguer


Carme Muntean

Carme Muntean

 

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Especialitat: Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Població: Balaguer

Equip Desenvolupament d’Aplicacions Multiplataforma


Xavier Carrera Toro

Xavier Carrera Toro

xavierc@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UPC (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software
Població: Balaguer


Xavier Rubió Balaguer

Xavier Rubió Balaguer

rubio@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software
Població: Vallfogona de Balaguer


Joan Güell Amorós

Joan Güell Amorós

joan@compsaonline.com

Estudis: Grau Superior en Aplicacions Multiplataforma
Especialitat: Aplicacions multiplataforma
Població: Balaguer


Alejandro Jimenez

Alejandro Jimenez

alex@compsaonline.com

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Especialitat: .NET Developer
Població: Balaguer


Joel Lorenzo Fresneda

Joel Lorenzo Fresneda

joel@compsaonline.com

Estudis: Grau Superior en Aplicacions Web
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Alfarràs


Anton Mª Urrea Cama

Anton Mª Urrea Cama

anton@compsaonline.com

Estudis: Grau en Enginyeria Informàtica UDL (2015)
Especialitat: Programació
Població: Cervera


Jordi Segarra Saavedra

Jordi Segarra Saavedra

comptable@compsaonline.com

Estudis: Llicenciat en Administracio i direccio empreses, i Ciencies Empresarials i Master en Fiscalitat.
Especialitat: Direcció Financera
Població: Balaguer


Sergi Vergé

Sergi Vergé

 

Estudis: CFGS Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Especialitat: Desenvolupament d’aplicacions multiplataforma
Població: Térmens

Equip Help Desk i suport


Mónica García

Mónica García

monica@compsaonline.com

Estudis: Enginyer tècnic en informàtica de gestió
Especialitat: Tècnic en Programió
Població: Balaguer


Eloi Roca Plana

Eloi Roca Plana

eloi@compsaonline.com

Estudis: DAW Disseny D’aplicacions Web
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Les Borges Blanques


Ignasi Rubies Prat

Ignasi Rubies Prat

ignasi@compsaonline.com

Estudis: Tècnic superior en desenvolupament d’aplicacions informàtiques
Especialitat: Tècnic en Programació
Població: Balaguer

Equip Sistemes i botigues


Edid Vargas Hurtado

Edid Vargas Hurtado

edid@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en Auxiliar Administratiu
Especialitat: Técnic en Hardware
Població: Balaguer


Genís Font Ricart

Genís Font Ricart

genis@compsaonline.com

Estudis: Técnic de grau mig en sistemes microinformàtics i xarxes
Especialitat: Técnic en Hardware
Població: Térmens


Josep Antoni Serres

Josep Antoni Serres

josepanton@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior en Administració de Sistemes Informàtics
Especialitat: Tècnic de Sistemes
Població: Mollerussa


Jordi Martin Fortuny

Jordi Martin Fortuny

jordimartin@compsaonline.com

Estudis: Tècnic Superior en desenvolupament d’aplicacions Informàtiques
Especialitat: Tècnic de Sistemes
Població: Balaguer


Evodi Cortasa Martinez

Evodi Cortasa Martinez

evodi@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware i impresores
Població: Balaguer


Anna Claret

Anna Claret

aclaret@compsaonline.com

Estudis: Enginyer tècnic en informàtica de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Lleida


Héctor Alarcón Ramos

Héctor Alarcón Ramos

hector@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en Administració de sistemes
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Balaguer


Xavier Solà Mirada

Xavier Solà Mirada

xsolete@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Superior en Informàtica UDL (2006)
Especialitat: Enginyeria del Software i Tècnic en hardware
Població: Balaguer


Josep Juan Ricart Bellmunt

Josep Juan Ricart Bellmunt

jjrb@compsaonline.com

Estudis: Enginyer Tècnic en Sistemes UDL(2000)
Especialitat: Disseny i administració de sistemes
Població: Térmens


Xavier Rafel Caelles

Xavier Rafel Caelles

xaviercaelles@compsaonline.com

Estudis: Tècnic en explotació de sistemes informàtics
Especialitat: Tècnic en Hardware
Població: Camarasa